O firmě MASOJIKO

Firma byla založena v roce 1994 panem Jiřím Kozojedem. V současnosti provozuje vlastní výrobu a maloobchodní prodej pod obchodní značkou MasoJiko. Prodejny MasoJiko patří k nejsilnější a největší prodejní síti v Praze. Současně provozujeme i prodejny v severních Čechách -  Mostě, Chomutově a Lounech.

Z počátku byla firma zaměřena na prodej masa a uzenin. Pozdějším vývojem trhu jsme se přeorientovali na prodej chlazené drůbeže. Díky neustálému rozšiřování vlastních prodejen a velkoobchodních zákazníků, byla v roce 2006 zahájena stavba vlastního výrobního závodu v Dolních Břežanech, který byl dokončen o rok později.

Provoz je vybaven nejmodernějšími technologiemi, klade vysoké nároky na přísné dodržování všech hygienických a veterinárních předpisů. Provoz je pod stálým veterinárním dozorem. Tím je dodržena maximální kontrola kvality vyráběných produktů a masa.

Firma je držitelem mnoha ocenění a certifikátů. Používáme ty nejkvalitnější suroviny, ze kterých vyrábíme dle tradičních receptur nejkvalitnější výrobky. Naše produkty prodáváme na svých 24 prodejnách. Prodejny Masojiko zaujmou zákazníka moderním designem, kvalitní profesionální obsluhou, velkou nabídkou masa, masných výrobků a širokou škálou prodávaných produktů.

Firemním cílem je nadále expandovat formou otevírání vlastních prodejen, zaujmout zákazníka moderním designem, kvalitní obsluhou a především vysokou kvalitou nabízených výrobků a masa.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00
0 ks
Oblíbené